top of page

מדיניות פרטיות

א. כללי

1. אתר ביזפון מחויב לכבד ולהגן על פרטיות משתמשיו ולקוחותיו.

2. המטרה במדיניות זו היא להבהיר כיצד אתר ביזפון עשוי לשמור, לעבד ולשתף עם אחרים את הפרטים האישיים של משתמשיו כשהם מבקרים באתרים המופעלים על-ידי חברת ביזפון או עושים שימוש בשירותים הניתנים על ידינו.

אתר ביזפון יעשה שימוש בפרטים אלו בהתאם להוראות כל דין רלוונטי.

3. השימוש באתר ובשירותים של אתר ביזפון מהווה את הסכמתך למדיניות זו. בכל שאלה או הערה בנושא מדיניות זו אנא פנו לשירות הלקוחות שלנו בדוא"ל info@bizphone.co.il

4. אתר ביזפון שומר לעצמו את הזכות לשנות ולעדכן מדיניות זו של הגנת הפרטיות בכל עת.

ב. מדוע אנחנו אוספים נתונים אישיים?

אנו אוספים נתונים אישיים כדי למדוד את השימוש באתר, לשפר את השירותים הניתנים על ידינו, להציג תוכן רלוונטי יותר בכלל ותוכן מותאם אישית בפרט, ליצור קשר עם משתמשים, לשלוח מבצעי קידום מכירות ולהציג פרסום רלוונטי למשתמשים באתר ביזפון.

ג. אילו פרטים אישים נאספים?

1. נתוני שימוש - על מנת שנוכל לשפר את חווית השימוש באתר ולהציע שירותים בסיסיים, אנו אוספים פרטים אודות השימוש של כלל הגולשים באתר. כך, אנו שומרים את מזהה המכשיר, את סוג הדפדפן שהגולשים עושים בו שימוש, מאיזה אתר אינטרנט הגיעו לביזפון, באיזה עמודים ביקרו, כמה זמן שהו באתר בממוצע וכמה פעמים הם חוזרים לבקר באתר בממוצע. נתונים אלו מתייחסים אינם מזהים את המשתמשים באופן אישי, למעט אם התחברו באופן מזוהה לאתר.

2. מידע הנמסר מרצון - כשאתה נרשם לשימוש בשירותים מסוימים שלנו הטעונים רישום, או יוצר איתנו קשר באופן מזהה אנו אוספים פרטים אישיים הנמסרים על ידיך, הנדרשים על מנת שנוכל להציע את אותם שירותים. פרטים אלו כוללים את שמך המלא, את כתובת הדוא"ל שלך,  מידע זה נשמר במאגר מידע בבעלות חברת ביזפון. אנו עשויים לבקש ממך לספק לנו פרטים אישיים נוספים במהלך השימוש בשירותים שלנו.

ד. עם מי אנחנו חולקים את המידע הזה?

1. ספקי שירות - המידע האישי שלך משותף עם ספקי שירות העובדים אתנו במידה הדרושה לתפעול האתר ולאספקת השירותים שהוא מציע, כמו למשל לצורך הפעלת פלטפורמת התגובות באתר או לשלוח בשמנו דיוורים ועדכונים על כתבות חדשות.

2. מפרסמים - אנו משתפים מידע אודות פעילות הגולשים באתר ביזפון עם מפרסמים ופלטפורמות פרסום ברשת, ובלבד שהמידע כאמור לא יזהה את המשתמשים אישית.  אתר ביזפון לא ימסור, יעביר או ימכור פרטים מזהים (שם, כתובת דוא"ל, כתובת וכדומה) אודות משתמשיו לצדדים שלישיים למטרות שיווק ו/או פרסום ללא קבלת אישור מפורש לכך מראש מהמשתמש.

ה. איזה שימוש אנחנו עשויים לעשות עם פרטיך?

1. לשלוח עדכונים – בהתאם לבקשותיך, אנחנו ניידע אותך בדבר כתבות המתפרסמות באתר ו/או בבלוג בתחומי העניין שלך.

2. לשלוח דיוור פרסומי/שיווקי – בכפוף להסכמתך, אנו עשויים לשלוח לך דיוורי פרסום וקידום מכירות, כולל פרסומים שאנו שולחים בשם מפרסמים או צדדים שלישיים העובדים איתנו.

3. לשפר את האתר– באמצעות מידע סיכומי על התנהגות של משתמשים רבים אנו יכולים לאמוד כיצד יש לבצע שינויים במבנה האתר, בתוכן המופיע בהם וכדומה כדי ליצור חווית משתמש טובה, מעניינת ועשירה יותר.

4. להגיש תוכן רלוונטי - באמצעות מעקב אחר הקלקות, באפשרותנו לדעת מהם הנושאים אשר יוצרים את העניין הרב ביותר וכיצד גולשים הגיעו לתוכן שעניין אותם. כך נוכל להציע למשתמשים תוכן רלוונטי ומעניין יותר ברמה האישית, כמו לא להציג להם בשנית כתבות שכבר נקראו.

ו. מידע על השימוש בעוגיות (Cookies)

בזמן הגלישה באתר ביזפון, אנו שומרים מידע בקבצי עוגיות המותקנים במכשירך.

1. מהן עוגיות?

"עוגייה" (Cookie) היא קובץ טקסט, אשר נועד לאסוף מידע על השימוש שלך באתר ומנוהלות על ידי דפדפן האינטרנט שלך.

חלק מהעוגיות שלנו מונפקות על ידינו ישירות וחלקן או על ידי ספקי שירותים שאנו עובדים איתם. בכל מקרה, השימוש בעוגיות כפוף למגבלות השימוש בפרטים אישיים המפורטות במדיניות פרטיות זו.

2. ניתן לחלק את העוגיות שלנו למספר סוגים:

עוגיות טכניות – נחוצות עבור ניווט באתר, כמו גם גישה לשירותים שונים. בפרט, עוגיות טכניות מאפשרות לך להתחבר לאתר, לכתוב תגוביות, לגשת לשירותים השונים של האתר, ולשפר את נוחות הגלישה שלך. עוגיות טכניות יכולות לשמש גם ליישום אמצעי אבטחה (לדוגמה, אנו נזכור את שם המשתמש שלך כאשר תתבקש להזדהות שוב באתר). במידה ותשבית עוגיות אלו, לא תוכל לגשת לשירותים שונים באתר.

עוגיות מדידה - כדי להציע למשתמשינו תוכן רלוונטי ומעניין, אנו שומרים עוגיות המודדות את השימוש שלך באתר: באילו עמודים צפית, היכן הקלקת כדי להגיע לאותו עמוד, כמה זמן בילית בקריאה וכיו"ב. נתונים אלו מאפשרים לנו לשפר את חווית הגלישה באתר. בנוסף, באמצעות מידע סיכומי של נתונים אלו נוכל להעריך אילו חלקים באתר פופולריים יותר ואילו פחות ולשפר את חווית הגלישה בהתאם לכך.

עוגיות שיווק ופרסום – עוגיות אלו מונפקות על ידי שותפי הפרסום שלנו ומאפשרות לנו ולהם לאסוף מידע בלתי מזוהה אודות הרגלי השימוש שלך באתר ביזפון ובאתרים השותפים. יודגש כי עוגיות אלו נפרדות מהעוגיות הקשורות לחשבון האישי שלך.

בנוסף, עוגיות אלו מאפשרות לנו למנות את המספר הכולל של פרסומות אשר הוצגו למשתמש, לזהות את הפרסומות הספציפיות אשר הוצגו לו, לעקוב אחר הלחיצות על כל פרסומת, ואם רלוונטי, האם פעל בעקבות הפרסום (למשל, השאיר פרטים להתקשרות או נרשם לשירות המשווק).

העוגיות הללו מאפשרות לנו לשפר את חווית השימוש השיווקית באתר ביזפון ובאתרים השותפים שלנו.

רשתות חברתיות – עוגיות אלו מאפשרות לך לשתף או להמליץ על תוכן מאתר ביזפון ברשתות חברתיות, מבלי שתצטרך להזדהות בכל פעם מחדש.

3. כיצד לבטל את השימוש בעוגיות באתר ביזפון?

בשימוש באתר שלנו, אתה מסכים לשימוש בקבצי העוגיות הנ"ל. עם זאת, באפשרותך לבחור בכל עת לחסום קבלת קובצי עוגיות מאתר ביזפון או מצדדים שלישיים באתר ביזפון באמצעות שינוי הגדרות העוגיות המצויות בדפדפן שלך:

חסימת עוגיות מדידה – במידה ותחסום עוגיות אלו, כניסתך לאתר תמשיך להיספר במערכותינו, אך בכל פעם תימדד כאילו נכנסת לאתר בפעם הראשונה.

חסימת עוגיות המונפקות על ידי רשתות חברתיות: במידה ותחסום עוגיות אלו, לא תוכל לשתף כתבות או להמליץ על תכנים ישירות מתוך אתר ביזפון.

חסימת עוגיות למטרות שיווק ופרסום: הפסקת קבלת עוגיות פרסומיות לא תגרם להופעת פחות פרסומות באתר או באתרי השותפים, אלא תמשיך לקבל מודעות שצפויות להיות פחות רלוונטיות ומעניינות עבורך.

דחיית קבלת עוגיות באמצעות הדפדפן שלך - בכל עת תוכל לבחור להשבית את כל קובצי העוגיות מאתר ביזפון. ניתן להגדיר את הדפדפן גם כך שיודיע ​​לך כאשר עוגיות מבקשות להישמר על מכשירך ולבקש את אישורך כדי לקבל אותן. עם זאת, אנו מזכירים לך כי השבתת כל קובצי העוגיות תמנע ממך להשתמש באתר ביזפון כשורה, ותאפשר שימוש בסיסי בלבד.

שינוי הגדרת עוגיות בדפדפן:

● Google Chrome
● Microsoft Edge
● Internet Explorer
● Safari

bottom of page